Dziś około godziny 11.50. oficer dyżurny policji odebrał zgłoszenie o groźnym wypadku, do jakiego doszło w Sieradzu na ul. Jana Pawła II. Samochód ciężarowy Daf tylnym kołem zaczepił samochód osobowy marki polonez i wlókł go przez kilka metrów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że ciężarówka zaczepiła tylnym kołem poloneza i wlekła go kilka metrów aż polonez wylądował w pasie żywopłotu przy jezdni. Sczepione auta rozbiły jeszcze przydrożną latarnię.

Na miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, celem zabezpieczania latarni, która groziła bowiem. W akcji ratowniczej udział brały dwie jednostki JGR w Sieradzu, patrol ruchu drogowego i pracownicy zakładu energetycznego w Sieradzu. Trasa krajowa nr 14 z Sieradza do Wrocławia jest zablokowana do czasu usunięcia samochodów i uszkodzonej latarni.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!