Zdjęcie z planu klipu zwiastującego nowy album GrubSona Zdjęcie z planu klipu zwiastującego nowy album GrubSona

Zdjęcie z planu klipu zwiastującego nowy album GrubSona

– Lubię eksperymentować muzycznie z artystami z innej bajki – tak GrubSon komentuje gościnny udział Zalewskiego w swoim najnowszym singlu. Klip do „Złotej kuli”, bo taki tytuł nosi utwór, od wczoraj zobaczyć można na kanale MaxFloRecTV

– To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może znaleźć coś dla siebie – mówił kiedyś GrubSon. Dziś, w kontekście swojego nowego singla, dodaje: – Lubię eksperymentować muzycznie z artystami z innej bajki. Od zawsze staram się łączyć ze sobą różne gatunki. Dlatego właśnie na featuring postanowiłem zaprosić Krzyśka Zalewskiego.

Za realizację klipu odpowiada Michał Jagiełło. Aktorsko obok GrubSona i Krzysztofa Zalewskiego udzielili się w nim: Jarecki i ShataQS. Warstwa muzyczna utworu to dzieło producenta Amateusa. Na gitarze basowej zagrał Grzegorz Posłuszny. Co wyszło z połączenia potencjału twórczego tych artystów? Sprawdźcie sami!Nowy album GrubSona, którego zapowiedzią jest powyższe wideo, ma być eklektyczny. – „Złota kula” to tylko jeden z numerów na płycie, która jako całość będzie różnorodna. Zapraszam na kolejny level – zapowiada artysta. Krążek ukaże się w pierwszym kwartale 2015 r. nakładem wydawnictwa muzycznego MaxFloRec. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z planu klipu. Zdjęcia znajdują się na Facebooku MaxFloRec.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!