Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok)/ Creative Commons 3 Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok)/ Creative Commons 3

Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok)/ Creative Commons 3.0 (© Roger Gor)

Jak donosi "La Gazzetta dello Sport" dyrektor sportowy Juventusu Turyn Giuseppe Marotta jest zainteresowany pozyskaniem do klubu golkipera Jagiellonii Białystok Grzegorza Sandomierskiego. Czy byłoby to odpowiednie wzmocnieniem dla Juve?

Juventus boryka się z pewnymi problemami kadrowymi. Cały czas szuka nowego bramkarza bowiem niejasna jest przyszłość Gianluigiego Buffona. Trwają spekulacje dotyczące jego odejścia z Turynu. Rozwiązanie zaproponował Zbigniew Boniek, który zachwalał grę Grzegorza w licznych wywiadach prasowych. Ostatnimi czasy włoscy specjaliści nie wysłuchali jego opinii dotyczących Roberta Lewandowskiego i teraz mogą tylko żałować.

Za Grzegorzem Sandomierskim przemawiają świetne warunki fizyczne - 196 cm wzrostu oraz 87 kg wagi. Ten zaledwie 22-latek zdążył rozegrać już 3 mecze w reprezentacji Polski. Przez 564 minut nie puścił żadnego gola na boiskach Ekstraklasy (rekord klubowy). W 2010r. czasopismo Piłka nożna uznało go za odkrycie roku. Ale czy to wszystko wystarczy, aby znaleźć się w wyjściowej jedenastce jednego z najlepszych klubów europejskich?

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!