- To dla mnie zaszczyt, że mogę być jego trenerem. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie - tak Pep Guardiola chwalił Roberta Lewandowskiego po meczu Bayernu z Augsburgiem.

- Robert Lewandowski jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem. Potrzebujemy jego goli. To dla mnie zaszczyt, że mogę być jego trenerem. On jest jednym z najlepszych zawodników na świecie - powiedział Pep Guardiola podczas konferencji prasowej po meczu z Augsburgiem. Hiszpański trener nie szczędzi pochwał Polakowi, ponieważ "Lewy" ostatnio go nie zawodzi. Lewandowski po raz kolejny w tym roku dwa razy skierował piłkę do siatki i walnie przyczynił się do zwycięstwa Bayernu Monachium.

Przed kilkoma dniami trener monachijczyków stwierdził między innymi, że Polak to jeden z największych profesjonalistów, jakich spotkał w karierze.

Foto Olimpik/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!