Aleksander Gudzowaty, szef Bartimpexu przekazał prokuraturze materiały dotyczące współpracowników Aleksandra Kwaśniewskiego oraz informacje na temat spraw lustracyjnych byłego prezydenta - poinformował "Wprost".

Jak podaje "Wprost", wśród dokumentów o współpracownikach Aleksandra Kwaśniewskiego znalazły się także dokumenty na temat byłego ministra Marka Siwca. - Przekazaliśmy warszawskiej prokuraturze apelacyjnej obszerne i ciekawe notatki, które sporządzaliśmy za poprzednich rządów. Ujawniają one mechanizmy funkcjonowania otoczenia Aleksandra Kwaśniewskiego za czasów jego prezydentury – potwierdza w rozmowie z „Wprost" Marcin Kossek, szef ochrony Gudzowatego.

– Rzeczywiście zapamiętałem, jak Gudzowaty mówił tonem pogróżki, że gdzieś zdeponował materiały, które wstrząsnęłyby elitą na najwyższych szczeblach władzy – wyjawia Józef Oleksy w rozmowie z "Wprost". Nie wyznaje jednak, czy padło wtedy nazwisko Aleksandra Kwaśniewskiego.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!