7 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Polskim im. Armolda Szyfmana w Warszawie odbędzie się koncert karnawałowy w stylu weneckim.

Na niezwykłą ucztę muzyczną w karnawałowych rytmach, przy dźwiękach włoskiej muzyki, zapraszają Gwiazdy polskich scen operowych i operetkowych gwarantując dobrą zabawę, chwile prawdziwych uniesień i wzruszeń oraz wysoki poziom doznań artystycznych.

W programie koncertu znajdą się najpopularniejsze arie, duety, tercety i włoskie pieśni z kanonu muzyki operowej, operetkowej i musicalowej oraz pełne południowego temperamentu piosenki neapolitańskie. Do tego jeszcze wyrafinowane stroje, maski, gondolierzy, unikalna atmosfera, niepowtarzalny nastrój i wspaniała włoska muzyka.

Własne, niepowtarzalne aranżacje, podane z dużą dawką humoru, piękne głosy, gra aktorska oraz wspaniała oprawa kostiumowa, stworzą charakter „show”, łącząc w sobie dwa pozornie odległe bieguny muzyczne – klasykę i rozrywkę.

Na wszystkich gości czeka miła niespodzianka.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!