Plakat informacyjny Plakat informacyjny

Plakat informacyjny (© Organizaator turnieju)

KS Płomień Przyprostynia zaprasza na turniej piłki nożnej - "Piłka musi cieszyć", który odbędzie się 21 stycznia 2012 r. o godzinie 13 w hali sportowej Zbąszynianka w Zbąszyniu.

21 stycznia 2012 r. o godz. 12.50 nastąpi otwarcie turnieju w Hali Widowiskowo Sportowej "Zbąszynianka" przy ul. Mostowej 10a. Tutaj też odbywać będą się wszystkie mecze.

Poprzez rozgrywki sportowe, organizator turnieju, Klub Sportowy "Płomień" Przyprostynia, przy współudziale Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu promują wieś Przyprostynia, gminę Zbąszyń i powiat nowotomyski.

Celem turnieju jest rozwijanie aktywności ruchowej, wzmacnianie zdrowia, poprawa kondycji uczestników, popularyzacja piłki nożnej halowej wśród lokalnej społeczności, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu, oraz wyłonienie najlepszego zespołu.

W rozgrywkach weźmie udział 5 dwunastoosobowych drużyn, zgłoszonych na piśmie u organizatora przed rozpoczęciem meczów. Osoby niepełnoletnie chcące brać udział w turnieju, muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców.

W grze uczestniczyć będzie 5 zawodników - 4 zawodników w polu i bramkarz. Zespoły rozegrają mecze systemem "każdy z każdym". Czas meczu to dwie dwunastominutowe gry.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach
- Pogoń Lwówek,
- Pogoń Krzeszyce,
- Pogoń Świebodzin,
- Polonia Nowy Tomyśl,
- Płomień Przyprostynia

Za udział w turnieju dla każdego zespołu: puchar i pamiątkowy dyplom za zajęcie miejsc 1 - 5. Wyróżnienia indywidualne w kategorii: MVP (najbardziej wartościowy zawodnik), najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz.


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!