(© mat. prasowe)

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert Hanny Banaszak, który odbędzie się 20 grudnia o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Hanna Banaszak wykonuje standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej lat 20. i 30. oraz nowe piosenki. Na przestrzeni lat współpracowała m.in. z Jeremim Przyborą, Jerzym Wasowskim, Zbigniewem Górnym, Jonaszem Koftą, Wojciechem Młynarskim. Tym razem przyjedzie do Łodzi, aby podczas koncertu charytatywnego Fundacji "Połączeni Pasją" zaśpiewać z publicznością najpiękniejsze polskie kolędy jak np.: "Gdy śliczna Panna", "Cicha noc", "Oj maluśki, maluśki". Zapowiada się nastrojowy, pełen wzruszeń wieczór, który uświetni kolędowanie ze znakomitą piosenkarką.

Występ artystki poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Serdecznie zapraszamy na koncert, a po nim na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7 tel. /42/ 272 15 07, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 tel. /42/ 632 02 80 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80 tel. /42/ 636 08 90 Zapraszamy na www.polaczenipasja.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!