(© Materiały prasowe)

Trudno uwierzyć, że pierwsza część filmu o losach młodego czarodzieja ukazała się aż 15 lat temu, bo film niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Fenomen książki J.K. Rowling, staje się nawet tematem przewodnim koncertów.

Harry Potter in concert to seria koncertów symfonicznych, w wykonaniu orkiestry SinfoniettaCracovia. Krakowska orkiestra, prócz gry w kraju ma na swoim koncie występny w Chinach, czy w Wiedniu. Współpracowali z największymi (często zagranicznymi) gwiazdami. Muzyka Johna Williamsa jest przez nich odkrywana na nowo. Po długoletnim słuchaniu nagranych utworów, przyszedł czas usłyszeć ją na żywo. Prócz samej gry muzyków, w programie przewidziana jest również projekcia filmu, momentami z równoległym akompaniamentem orkiestry!

Wydarzenie będzie można zobaczyć i posłuchać w:
07 kwietnia – Hala Torwar | WARSZAWA
09 kwietnia – ERGO Arena | GDAŃSK/SOPOT
11 kwietnia – Hala Stulecia | WROCŁAW
12 kwietnia – TAURON Arena KRAKÓW


Bilety można jeszcze zakupić tutaj

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: