22 października na You Tube pojawił się teledysk do nowego utwóru znanej na całym świecie piosenkarki, Adele. Poprzednia piosenka ukazała się ponad 3 lata temu.

Adele, znana brytyjska autorka tekstów i wokalistka, szczególną popularność zdobyła po nagraniu piosenki "Rolling in the deep", która znalazła się na liście piosenek z drugiej już płyty piosenkarki, zatytułowanej "21".

Ostatnio było o niej bardzo głośno w 2012 roku, kiedy powstał utwór do kolejnej części filmu o Jamesie Bondzie. "Skyfall" to tytuł zarówno filmu jak i piosenki. Po trzech latach od ukazania się oficjalnego lyrics video na You Tube ma on ponad 146 milionów wyświetleń.

Przed dwoma tygodniami wyszedł teledysk do nowej piosenki Adele pod tytułem "Hello" i w zaskakującym tempie obiegł świat. Do tej pory jest o nim bardzo głośno, a pod filmem na You Tube widnieje pokaźna liczba wyświetleń, która sięga 207 milionów. To ogromny sukces dla młodej wokalistki. Wróży to również pozytywny odbiór jej nowej płyty, której premiera jest zapowiedziana na 20 listopada bieżącego roku. Tytuł krążka to "25". Jak łatwo się domyśleć zarówno ta jaki poprzednie nazwy nawiązują do wieku artystki podczas nagrań.

"Hello" znajdzie się na trzeciej już płycie Adele, poprzednie to "19" oraz "21", ale jak sama artystka stwierdza, "25" będzie różniło się od jej poprzednich albumów. Ukończenie 25 roku życia było dla niej momentem przełomowym, w którym postanowiła podsumować to co działo się w jej życiu, rozważyć wszystkie dobre i złe chwile, przemyśleć to czego jej brakowało, czego było za mało. We wcześniejszych latach wciąż marzyła o tym, by być starszą - " Kiedy miałam 7 lat, chciałam mieć 8, kiedy miałam 8 chciałam mieć 12, kiedy skończyłam 12 już chciałam mieć 18" Adele wspomina, że całe życie żałowała, że nie jest starsza, że nie jest kimś innym oraz, że zmarnowała wiele okazji ze strachu. Pisze to w liście do fanów, który opublikowała na swoim Facebooku. Tłumaczy w ten sposób, że nowy album będzie jej rozliczeniem z tamtym okresem, oraz poznaniem samej siebie od nowa. Przeprasza również, że wszystkie te przemyślenia zajęły tak dużo czasu, co wiązało się z jej długą nieobecnością, ale "takie jest życie", tłumaczy.

Nowa płyta będzie więc przedstawieniem "nowej", dojrzałej Adele,która uporządkowała całe swoje życie i nie marzy już o tym by być starszą. "Cześć, to ja. Zastanawiałam się czy po tych wszystkich latach chcesz się spotkać(...)" Tak śpiewa do nas artystka po swojej długiej nieobecności, posłuchajcie sami:

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!