Do ciekawego starcia doszło w ostatnim programie "Drugie Śniadanie Mistrzów". Jacek Poniedziałek, który wyznał kiedyś, że jest gejem bronił Jarosława Kaczyńskiego przed Andrzejem Mleczką.

Jacek Poniedziałek jest pod wrażeniem manewru z tabletem jakiego dokonał Jarosław Kaczyński ostatnio w Sejmie. Znany aktor powiedział, że prezes PiS utarł nosa Donaldowi Tuskowi i w błyskotliwy sposób zwrócił uwagę na ważny problem ograniczania demokracji przez PO.

Według Poniedziałka skandalem jest niedopuszczenie w Sejmie do głosu kandydata opozycji na premiera.
Jego zdanie podzielili zarówno Marcin Meller oraz Olaf Lubaszenko. Jedyną osobą, która publicznie nie uznała geniuszu Kaczyńskiego był Andrzej Mleczko, który stwierdził, że ruch prezesa PiS był fałszywy a przez to niewiarygodny. Wywiązał się spór pomiędzy nim oraz Jackiem Poniedziałkiem.

Poniedziałek powiedział, że o skuteczności manewru z tabletem świadczą reakcję internautów, którzy okrzyknęli prezesa PiS królem internetu. Aktor zaapelował do Mleczki aby na chwilę zapomniał o poglądach politycznych i przyznał, że Jarosław Kaczyński jest politykiem wybitnym i błyskotliwym.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!