Na terenie portu rybackiego w Jastarni można zobaczyć raczej rzadki widok. Kuter "Bronisław", na pokładzie którego przez ostatnie kilka lat działał "Hotel na wodzie" zatonął. Hotel był atrakcją dla turystów i wczasowiczów.

Kuter "Bronisław" przez wiele lat kotwiczył przy nabrzeżu portu rybackiego w Jastarni. Chociaż już nie spełniał roli kutra połowowego, to na jego pokładzie został utworzony "Hotel na wodzie", w którym można było spędzić noc lub tylko wypić kawę, rozkoszując się przy okazji klimatem morskim. Nabierając, niejako samoczynnie, niepodważalnych cech wilka morskiego, zwłaszcza jeżeli owo "nasiąkanie morzem" zostało udokumentowane pamiątkową fotografią.

Dzisiejszego ranka hotel już przestał istnieć, ponieważ zatonął, a z wody wystają tylko części nadbudówek. Kuter był stary, więc pewnie po prostu rdza zrobiła swoje. Prawdopodobnie pozostaną po nim w Jastarni tylko fotografie, ponieważ taki wrak na terenie portu nie będzie mógł pozostać.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!