Artysta Jacek Jan Laskowski Artysta Jacek Jan Laskowski

Artysta Jacek Jan Laskowski (© Wiesław Urbańczyk)

Znany katowicki artysta malarz - Jacek Jan Laskowski jest pomysłodawcą tematu. Zaprasza hotele, restauracje i biura podróży do promowania artystów, udostępniania im miejsc na wystawy podczas dużych krajowych i zagranicznych konferencji.

Znany katowicki artysta malarz - Jacek Jan Laskowski jest pomysłodawcą tematu. Zaprasza hotele i restauracje do promowania artystów, udostępniania im miejsc na wystawy podczas dużych krajowych i zagranicznych konferencji.
Każdy zaproszony artysta powie kilka słów o sobie oraz zaprosi na wystawę swoich obrazów.Hotele czy restauracje, które 10 dni w roku udostępnią swoje miejsca artystom otrzymają certyfikat autorstwa artysty "Hotel czy restauracja przyjazna artystom". Zainteresowane strony proszone są o kontakt z pomysłodawcą pod numerem telefonu 606922222. Promujmy polskich artystów.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!