Plakat reklamujący I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy Plakat reklamujący I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy

Plakat reklamujący I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy (© Michał Kasperczyk)

W sobotę 16 października 2010r w Tychach odbędzie się I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy w sezonie 2010 organizowany przez serwis www.NOLTYCHY.pl.

Trasa rajdu tradycyjnie przebiegać będzie lasami, a na półmetku zapłonie ognisko.
Pierwszych 20 uczestników rajdu otrzyma opaski odblaskowe w ramach akcji „Lepiej widoczni – widocznie lepsi”, ufundowane przez bank BGŻ oddział w Tychach, a na wszystkich rowerzystów czeka słodki upominek. Podczas imprezy będzie można otrzymać również naklejki z kampanii „Stop Pijanym Kierowcom”, a także okolicznościową pieczątkę.

Poziom rajdu: dla średniozaawansowanych rowerzystów.
Trasa wycieczki: ok. 20 km

Zbiórka uczestników w sobotę 16.10.2010r przed godz. 22:30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska 100). Wyjazd na trasę o godz. 22:30!

Uwaga! Tym razem w prowiant na rajd i ognisko (kiełbaski, napoje, pieczywo i inne dodatki) każdy z uczestników wedle potrzeby zaopatruje się indywidualnie.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu mogą przystąpić do rajdu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.


Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!