Logo Festiwalu Logo Festiwalu

Logo Festiwalu (© mat. organizatora)

Między 6-11 grudnia w Teatrze Małym odbędzie się I Łódzki Festiwal Monodramu. Dyrektor Artystyczny Festiwalu - Mariusz Pilawski zaprasza na spektakle i warsztaty aktorskie.

Monodram to spektakl teatralny dla jednego aktora. Artysta na scenie mówi sam do siebie, do publiczności teatralnej lub do wyimaginowanego bohatera.

Podczas grudniowego tygodnia zobaczymy między innymi "Arię dla Algernona" wykonaniu Tomasza Boruszczaka - aktora Sceny FORUM w Łodzi, "Mszę za miasto Arras" w wykonaniu Michała Napiątka - aktor Teatru Powszechnego w Warszawie, "Ta cisza to Ja..." wykonywaną przez aktora Teatru Kamienica w Warszawie Jacka Kawalca czy sztukę Willy Russell'a "Shirley Valentine" oraz spektakl muzyczny z elementami monodramu pt. "Ćma".

Program Festiwalu można znaleźć TUTAJ.

Dla osób zainteresowanych przygotowano warsztaty teatralne, podczas których uczestnicy trenować będą praktyczne umiejętności i poznają tajniki aktorstwa. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisywać można się przesyłając zgłoszenie na maila info@monowmanu.pl z dopiskiem "warsztaty".

10 grudnia 2010 (piątek) 14:30 - 15:30
Warsztat: "Pytanie i odpowiedźŸ czyli jak ważne pozostaje właœciwe konstruowanie tematu
w procesie tworzenia postaci scenicznej"


10 grudnia 2010 (piątek) 15:30 - 17:00
Warsztat: "Waga emisji głosu, artykulacji słowa i dykcji w procesie dochodzenia prawdy psychologicznej i budowaniu roli"

Ceny biletów i karnetów na Festiwal i warsztaty:

Bilet na pojedynczy spektakl - 25 zł
Bilet na sobotni wieczór - 2 spektakle - 35 zł
Wejście na warsztaty - 30 zł (w ramach karnetu wejście darmowe)
Karnet na wszystkie spektakle + wejście na warsztaty - 99 zł

Rezerwacja biletów:
tel.: 42 633 24 24, kasa@teatr-maly.pl

Kasa czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 14:30-19:30

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!