9 lutego 2013 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się Charytatywny Bal Karnawałowy "Z twarzą", którego współorganizatorem jest lokalny tygodnik. W programie imprezy znajdzie się wiele atrakcji, w tym jedna absolutnie wyjątkowa!

W najnowszym numerze (4 z 28 stycznia) gazeta zdradza niektóre ze wspomnianych niespodzianek. Oto na przykład podczas balu w hotelu "Gromada" będzie można wylicytować spotkanie z aktorem, Arturem Żmijewskim, na planie kręconego w Sandomierzu serialu "Ojciec Mateusz"; Starosta Ostrowiecki, Zdzisław Kałamaga, znany z niebagatelnego talentu muzycznego zaoferował m.in. prywatny koncert dla osoby, która wylicytuje jego "twarz" i wizytę we własnym gabinecie. Ale to jeszcze nic!

Najciekawiej została przedstawiona w artykule "oferta" związana z prezydentem miasta. "Z kolei z prezydentem Jarosławem Wilczyńskim, którego na chwilę też będzie można posiąść w jego służbowym fotelu (podkreślenie moje - KK), zwycięzca aukcji wyskoczy na ryby" - czytamy na drugiej stronie gazety.

Hmmm, brzmi atrakcyjnie! Ciekawe co na to Małżonka Pana Prezydenta, o samym Panu Prezydencie nie wspominając...

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!