(© http://pl.wikipedia.org/wiki/Opona_pneumatyczna)

Nadchodzi zima, a wraz z nią powracają wielkie kolejki w zakładach wulkanizacyjnych. Kto jeszcze nie wymienił opon na zimowe, będzie musiał teraz uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli jeszcze ktoś nie zdążył wymienić opon w swoim samochodzie na te przystosowane do zimowej jazdy, to już ostatnia chwila. Niestety w tym momencie może się to jednak okazać dość trudnym zadaniem.

Sama, poszukując miejsca, w który mogłabym to uczynić, musiałam obdzwonić wiele zakłądów. Najczęściej słyszaną odpowiedzią było "Pracujemy od 6 rano do 21 i ciągle mamy klientów... najbliższy wolny termin pod koniec tygodnia". Co więcej, teraz łatwiej jeszcze znaleźć wolny termin. Dobrze że nie ma jeszcze śniegu i mogę wstrzymać się kilka dni mając nadzieję, że pogoda będzie dla mnie łaskawa. Lecz im dłużej ktoś będzie zwlekał, tym dłużej poczeka w kolejce oczekujących gapowiczów, którzy także obudzili się nie w porę.

A warto o tym pamiętać wcześniej, gdyż taniec samochodem po oblodzonej i zaśnieżonej jezdni wprawdzie dostarcza wielu wrażeń, o których trudno potem zapomnieć, lecz nie są one bynajmniej pozytywne.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!