(© Materiały organizatora)

Już po raz drugi Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu wraz z BTTS Silesia Miechowice organizuje dla długodystansowców półmaraton w dniu 19 września.

Biegacze zmagania z dystansem 21 km (dwie pętle) rozpoczną o godzinie 11 w bytomskiej dzielnicy Miechowice na ulicy Dzierżonia w okolicy ruin pałacu von Tiele-Wincklerów. Tutaj także przewidziana jest meta na godzinę 14.

Dla biegaczy, którzy ukończą bytomski półmaraton organizatorzy poza okolicznościowymi medalami przewidzieli także nagrody rzeczowe i finansowe.
Jak informują, zawodnicy którzy już po przebiegnięciu połowy dystansu (jednej pętli) zrezygnują z dalszej rywalizacji, również zostaną nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Natomiast wszyscy uczestnicy bytomskiego biegu wezmą udział w loterii, podczas której będą losowane nagrody w postaci sprzętu elektronicznego i sportowego.

Bytomskiemu półmaratonowi towarzyszyć będą imprezy artystyczne, "Dzień Biegacza" dla dzieci i młodzieży w wieku 4-15 lat, przejazd rowerzystów na dystansie 5,4 km i także na takim samym odcinku przejdą miłośnicy nordic walkingu.

Warto zauważyć, iż ubiegłoroczny półmaraton ukończyło 361 biegaczy w różnych kategoriach wiekowych, zarówno z kraju, jak i zza granicy.
Wszelkie informacje dotyczące biegu dostępne są na http://www.bytomskipolmaraton.pl/
Bytom-Miechowice, ul Dzierżonia przy pałacu, 19 września, godzina 11.

Chętnych do współpracy wolontariuszy przy maratonie zaprasza OSiR w Bytomiu, więcej http://www.osir.bytom.pl/

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!