II Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy II Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy

II Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy (© Michał Kasperczyk)

W najbliższy piątek 29 października 2010 r. w Tychach odbędzie się II Jesienny Nocny Rajd Rowerowy. Rowerowe imprezy nocne organizowane przez serwis www.noltychy.pl w Tychach zyskują coraz więcej miłośników.

Trasa rajdu tradycyjnie przebiegać będzie lasami, a na półmetku zapłonie ognisko. Dla pierwszych 20 uczestników rajdu przygotowane zostały opaski odblaskowe w ramach akcji „Lepiej widoczni – widocznie lepsi” ufundowane przez bank BGŻ oddział w Tychach, a na wszystkich rowerzystów czeka słodki upominek. Podczas imprezy będzie można otrzymać również naklejki z kampanii „Stop Pijanym Kierowcom”, a także okolicznościową pieczątkę.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa: ok. 20 km

Zbiórka uczestników w piątek 29.10.2010r przed godz. 22:30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska). Wyjazd na trasę o godz. 22:30!

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!