II Konferencja bezpieczeństwa ochrony fizycznej i zabezpieczeń technicznych osób, mienia, obiektów i informacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, w dniach 1-3 października. Patronat objęli: wicepremier Waldemar Pawlak i dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Marek Komorowski.

Organizowana przez Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnej, II Konferencja bezpieczeństwa ochrony fizycznej i zabezpieczeń technicznych osób, mienia, obiektów i informacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, w dniach 1 - 3 października 2012.

Wśród zaproszonych gości znajdą się również: dr Krzysztof Janik, były minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Andrzej Lewiński, zastępca dyrektora GIODO, dr Przemysław Ligęza, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Gospodarczego Ministerstwa Gospodarki, gen. dyw. dr Mirosław Różański, dyrektor Departamentu Strategii i Planowania Obronnego MON i inspektor Michał Czeszejko-Sochacki, dyrektor Biura Prewencji Komendy Głównej Policji.

Wiodącymi tematami będą: Europejskie uwarunkowania bezpieczeństwa narodowego – Transformacja Systemu Bezpieczeństwa Narodowego w Polsce; Strategia rozwoju systemu bezpieczeństwa narodowego RP w latach 2012-2022; Analiza i ocena potrzeb zmian bezpieczeństwa informacyjnego państwa oraz Bezpieczeństwo gospodarcze – aktualne uwarunkowania.

- W związku z Transformacją Systemu Bezpieczeństwa Narodowego w Polsce i budową nowego systemu bezpieczeństwa w zmieniającej się sytuacji gospodarczej i politycznej w kraju, celem naszej konferencji jest uaktualnienie wiedzy potrzebnej do organizacji zarządzania kryzysowego i kierowania zespołami ochrony infrastruktury krytycznej – informuje Mieczysław T. Koczkowski, prezes KSOIN.
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!