III Bieg noworoczny III Bieg noworoczny

III Bieg noworoczny. Zbąszyńscy biegacze na starcie. (© Z archiwum klubu biegacza)

Zbąszyńscy biegacze są aktywni przez cały rok. Po sylwestrowej nocy spotkali się, żeby rekreacyjnym biegiem rozpocząć nowy sezon.

Po sylwestrowych szaleństwach, nocnych dyżurach na oddziałach szpitalnych, w noworoczne popołudnie po raz kolejny kilku biegaczy i miłośników sportu, rekreacyjnym biegiem rozpoczęło nowy sezon.

Bieg początkowo zaplanowany na 3 kilometry malowniczo położoną ścieżka rowerową, wydłużył się do blisko 11 km. Była to okazja do rozmów, wspomnień i planów na najbliższe miesiące.

Już w przyszłym miesiącu niektórzy z klubowiczów wystartują w pierwszych w tym roku zawodach, w marcu pierwsze maratony - w kraju i za granicą.

W naszym małym zbąszyńskim biegowym świecie, w tym roku będzie się sporo działo - o wszystkim na bieżąco informujemy na naszej stronie internetowej www.kblabedz.pl, mówią niezmordowani biegacze.

Biegaczom życzymy wszystkiego dobrego w "Nowym Sezonie", reprezentowania miasta i klubu biegacza w najdalszych zakątkach świata.

Zarejestruj się i napisz artykuł Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!