W poniedziałek, 18 lipca 2011 roku, w kościele parafialnym w Ciechocinku odbył się koncert uczestników Impresji Artystycznych, dedykowany księdzu kardynałowi Zenonowi Grocholewskiemu.

Ksiądz kardynał jest prefektem Kongregacji Wychowania Katolickiego. Jest wieloletnim przyjacielem fundacji Pro Omnibus (która przygotowała poniedziałkowy koncert).

Na koncercie wystąpiła tylko garstka uczestników tegorocznych "Impresji Artystycznych". Dla licznie zgromadzonej publiczności był to tylko przedsmak tego, co czeka wszystkich tych, którzy postanowią uczestniczyć w koncertach tegorocznego festiwalu.

Zobacz, co działo się na festiwalu w ubiegłym roku

Koncert zgromadził w świątyni tłumy, dostarczył widowni niezapomnianych wzruszeń i radości.

Przed koncertem odbyło się spotkanie niepełnosprawnej młodzieży, uczestników Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Spotkanie to uświetniła swoim występem skrzypcowym prof. Joanna Kaczorowska.Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Współautor artykułu:

  • Marta Wróbel

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!