8 marca w butiku La Perle Boutique miała miejsce inauguracja projektu Kobiecy Kraków. W wyjątkowych miejscach miasta będzie rozdawana mapa- przewodnik po wyselekcjonowanych, bardzo kobiecych obszarach Grodu Kraka.

Projekt autorstwa Diny de Białynia Woycikiewicz i Olgi Pollak to propozycja szlaku po miejscach pełnych mody, urody i smaków.
Jak mówią autorki mapy :Przygotowana specjalnie na 8. marca-udowadnia, że każdy dzień może być świętem Kobiet. Podczas spaceru po mieście można-nie tylko 8. marca-wstąpić do butików z produktami polskich niezależnych projektantów, dobrać przy lampce wina unikatowe dodatki i niezwykłe ubrania, wypić aromatyczną kawę w atmosferze modowych inspiracji, zadbać o dzieci, zdrowie i urodę oraz skorzystać z wielu innych atrakcji i ofertWięcej o Kobiecej Mapie Krakowa - TUTAJ
oraz La Perle
Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!