Jeszcze niespełna trzy miesiące pozostały niektórym na oddanie pracy licencjackiej lub magisterskiej. Jestem jednym z tych "szczęśliwców". Czasu pozostało niewiele. Proszę Was o pomoc!

Temat mojej pracy jest wyjątkowy - Dziennikarstwo Obywatelskie z szczególnym uwzględnieniem serwisu Wiadomości24.pl. Problem tkwi jednak w tym, że mimo tak wielkiej skarbnicy wiedzy, jaką są biblioteki i internet, informacji na temat dziennikarstwa internetowego jest niewiele.

Moja praca podzielona jest na trzy podstawowe działy: historia dziennikarstwa obywatelskiego, DO dziś i jego przyszłość. Ponieważ głównie opieram się na Wiadomościach24.pl, zwracam się do Was, kochani współtwórcy serwisu. Szczególnie interesuje mnie historia powstania portalu. Wiele mówi się o niej w wywiadach, ale może ktoś z Was posiada jakieś unikalne informacje? Być może znajdzie się ktoś z opracowaną dogłębnie historią Wiadomości24.pl?

Poza tym, co powiecie na temat przyszłości serwisu? Kieruję się najnowszymi badaniami w Ameryce, ankietami oraz tym, że nasza gazeta osiąga coraz to wyższe miejsca w rankingach na najlepsze serwisy informacyjne. Tekstów jest tak dużo, że musieliśmy stworzyć osobną rubrykę dla faktów z PAP-u. Jak jednak można pisać o tym na kilkanaście stron?

Wzywam o pomoc! Liczę na Was! Z góry dziękuję. Sugestie proszę pisać w komentarzach bądź na adres e-mail: fuji87@wp.pl.

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!