Javier Zanetti - jedna z gwiazd Interu Javier Zanetti - jedna z gwiazd Interu

Javier Zanetti - jedna z gwiazd Interu (© Steindy/wikimedia/CC-BY-3.0)

Od stycznia głównym sponsorem słynnego Interu Mediolan została polska firma Oknoplast z Krakowa, specjalizująca się w produkcji okien z PCV.

Oknoplast podpisał umowę sponsorską z Interem do końca sezonu 2012/2013. Polska firma będzie mogła wykorzystywać logo włoskiego klubu w promocji swoich wyrobów, a logo Oknoplastu będzie widoczne podczas meczów na stadionie Interu.

Krakowski producent okien z PCV istnieje od 1994 r. i sprzedaje oraz produkuje swoje wyroby w całej Europie. W ubiegłym roku sprzedał w Europie milion okien. We Włoszech funkcjonuje od pięciu lat i ma ponad 400 firmowych punktów, a w 2011 r. zanotował 20-procentowy wzrost sprzedaży informuje gazeta.pl.

Prezes Oknoplastu Mikołaj Placek sądzi, że sponsorowanie słynnego Interu pozwoli jego firmie dotrzeć do fanatycznych i zakochanych w piłce nożnej kibiców włoskich, również tych poza Italią. Oknoplast sponsorował już ostatni mecz Interu z Lazio, wygrany przez mediolańczyków 2:1.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!