Gregor Schlierenzauer Gregor Schlierenzauer

Gregor Schlierenzauer

Daiki Ito wygrał kwalifikacje do dzisiejszego konkursu skoków w Engelbergu. Jednak najdalej skoczył lider Pucharu Świata, Gregor Schlierenzauer - 138 m.

Daiki Ito zwyciężył w kwalifikacjach oddając skok na odległość 127.5 m. Wśród skoczków, którzy mieli wcześniej zapewniony start w konkursie najdalej poszybował Gregor Schlierenzauer - 138 m.

Adam Małysz skoczył na odległość 128.5 metra. Siódme miejsce zajął Kamil Stoch, lądując na 123 metrze.

Wcześniej w treningach świetnie spisywali się Harri Olli, Bjoern Einar Romoeren oraz Martin Schmitt.

W pierwszym treningu najlepiej wypadli Bjoern Einar Romoeren i Martin Schmitt. Obaj zawodnicy skoczyli 130.5 m. W drugim treningu najlepszy był Harri Olli (134 metry).

Polacy startowali dopiero w drugim treningu, choć w niepełnym składzie. Adam Małysz, Kamil Stoch i Łukasz Rutkowski nie skakali. Stefan Hula uzyskał 123.5 m, Krzysztof Miętus – 121 metrów, Marcin Bachleda – 124.5 m.

Początek pierwszej serii konkursowej o godz. 13.45.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!