2-4 marca 2012 r. w hali MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzania hal wystawienniczych w następujących godzinach: piątek 2 marca 2012 roku 10-12 tylko akredytacje prasowe, piątek 2 marca 2012 roku 12-20, sobota 3 marca 2012 roku 10-18, niedziela 4 marca 2012 roku 10-18.

W czasie targów zaprezentowane będą najnowsze maszyny, debiutujące w sezonie 2012. I tak m.in. zobaczymy: nowe wcielenie Yamahy T-Max, nowy skuter Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 ccm, siódmą generację YZF-R1 wyposażonej w 6-stopniowy system kontroli trakcji (TCS), Yamahę WR450F z nowym układem wtrysku paliwa oraz aluminiową ramą, maksiskutery BMW C 600 Sport oraz bardziej komfortowe C 650 GT’, hondę CBR1000RR Fireblade oraz Crosstourer ‘a o całkowicie nowej konstrukcji typu adventure, odświeżonego GL1800 Gold Wing, VFR1200F oraz nowe skutery Vision 50 i napędzany silnikiem o większej pojemności Vision 110.

W ramach targów będzie miał miejsce panel dyskusyjny bezpieczny motocyklista, podczas którego zobaczymy, jak się zachować, by nie zrobić krzywdy rannemu motocykliście, jak bezpiecznie wyjąć głowę z kasku i jak udzielić pierwszej pomocy, gdy kasku nie da się zdjąć. W dyskusji uczestniczyć będą, oprócz policjantów z warszawskiej drogówki, przedstawiciele dyrekcji Zarządu Dróg Miejskich, Polskiego Związku Motorowego, znani jednośladowcy: Adam Badziak, Bartosz Wilczyński, Jerzy Dziewulski oraz ksiądz Robert Kotowski.

Ponadto dla odwiedzających targi przygotowano wielu konkursów. Atrakcją będzie niewątpliwie możliwość wygrania motocykla Inca FX5, który będzie główną nagrodą w konkursie Castrol i Inter Motors.

Targi urozmaicone będą pokazami tańca, sztuk walki oraz pokazami odzieży motocyklowej i bielizny. Żywiołowy taniec na szarfie wykona akrobatka Filigran Circus Group z Wrocławia.

Za wstęp zapłacimy:
Bilet normalny - 25 zł
Bilet ulgowy - 15 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 10 za okazaniem legitymacji szkolnej.
Jak podają organizatorzy, zakupiony bilet będzie ważny jeden dzień. Istnieje możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na targi w dniu, w którym zakupiono bilet za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjściu.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie: wystawa-motocykli.pl

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!