Na pulpicie widoczny skutek działalności "kasownika"  Na pulpicie widoczny skutek działalności "kasownika"

Na pulpicie widoczny skutek działalności "kasownika".

Kiedy podczas przeglądania swoich materiałów zauważyłem pokasowane pod nimi komentarze i to nie tylko moje, muszę się przyznać, że mocno się tym zbulwersowałem.

Szanowni Użytkownicy Wiadomości24.pl! Ja do Was z zapytaniem. Czy nie uważacie, że kasowanie komentarzy, nie zawierających – powiem ogólnie – słów, zwrotów, jak również całych zdań nieprzyzwoitych, bez uzasadnienia i powiadomienia autora komentarzy, jest
właśnie czynem nieprzyzwoitym i dlatego powinny być wyeliminowane z praktyk Dziennikarstwa Obywatelskiego, przy okazji „ majstrowania przy serwisie”?

Kiedy podczas przeglądania swoich materiałów zauważyłem pokasowane, pod nimi komentarze i to nie tylko moje, muszę się przyznać, że mocno się tym zbulwersowałem. Szydło wyszło z worka wtedy, gdy pisząc kolejny tekst zajrzałem do swoich materiałów, żeby sprawdzić, czy już kiedyś, na ten temat nie pisałem. Mówię Wam! Wierzcie mi! Wprost byłem tym widokiem wstrząśnięty, a także przygnębiony.

Ostatnio w takim stanie byłem, ładnych parę lat temu, jak byłem piękny i młody i kiedy to firmy, dla których wykonałem zlecone roboty, nie popłaciły mi umownych należności, ogłaszając swoje upadłości. Tak wtedy, jak i teraz przyszły mi do głowy dwa pytania. Dlaczego mnie to spotkało? I zaraz po nim - czy tylko mnie takie szkody los wyrządza? Na dobrą sprawę to nie zły los mnie źle potraktował, tylko źli ludzie. Jeśli macie wątpliwości co do mojego newsa, obejrzyjcie zdjęcie, widać na nim fragment pola z komentarzami.

Proszę wszystkich użytkowników, a przede wszystkim Pana Redaktora Naczelnego Tomasza Kowalskiego o „zrobienie coś z tym fantem”. Chyba przyznacie mi rację, że gdzie jak gdzie, ale w Dziennikarstwie Obywatelskim, opisane przeze mnie praktyki, co niektórych, nie powinny mieć miejsca. Z niepokojem będę czekał na reakcję.

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!