Prezent Prezent

Prezent (© Adam Sęczkowski)

Lubicie robić miłe niespodzianki swoim bliskim? W jaki sposób próbujecie zaskoczyć swojego partnera/partnerkę? Jak miło zaskoczyć bliską osobę? - Pomysł na prezent.

"Bo nie wystarczy postanowić, że zrobi się komuś niespodziankę. Trzeba dobrze wiedzieć, jak to uczynić i jak ona powinna wyglądać" - pisze dr Joel Goodman, psycholog i współautor książki "Chicken Soup for the Laughing".

Oto kilka propozycji:

Przy śniadaniu można podrzucić jakąś niespodziankę w postaci kilku czekoladek, czy jakiegoś innego słodkiego prezentu. Coś takiego pokazuje, że partner/ka myśli o Tobie. Kwiaty bez okazji są bardzo miłe. Kolejnym pomysłem jest niespodziewany bilet na wspólny seans do kina albo teatru na wieczór lub przygotowanie jej/jemu pachnącej kąpieli z pianą.

Bardzo oryginalnym prezentem może być sesja fotograficzna, której efektem będą wspaniałe zdjęcia. Potem można zrobić fotoksiążkę, dzięki której zdjęcia będą jedynym w swoim rodzaju prezentem, a do tego przetrwają lata! Wiem, że dobrym prezentem mogą okazać się koszulki, kubki, breloczki z wizerunkiem ukochanej osoby.

Pamięta się również pomoc przy pracach domowych np. posprzątanie całego mieszkania na błysk czy chowanie niespodzianek po domu - żeby do nich dotrzeć trzeba wykonać zapisane na kolejnych kartkach zadania. Świetnym prezentem są liściki odręcznie pisane, zostawiane po poduszką, kwiatki na klamce drzwi, napisane na lustrze w szafie wyznanie miłości.

Fantastycznym prezentem jest nagły wyjazd do jakiegoś uroczego miejsca i poprzedzający go sms: "Kochanie spakuj nas proszę, za dwie godziny jedziemy do... :) " Miłe jest, gdy partner/partnerka pocałuje w kark, przechodząc obok, kiedy przytuli spontanicznie w miejscu publicznym, czy osłodzi humor po sms'ie od partnera z informacją o fatalnym dniu.

Pomysłów jest mnóstwo, wcale to nie musi być coś wielkiego. W końcu życie składa się z małych przyjemności. Jakikolwiek prezent podarujecie, życzę, żeby obdarowana osoba była uradowana a Wy żebyście usłyszeli z jej ust "dziękuję" a na ich twarzy ujrzeli szeroki uśmiech. Właśnie dla takich chwil warto żyć!

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!