Tyska Masa Krytyczna Tyska Masa Krytyczna

Tyska Masa Krytyczna (© Michał Kasperczyk)

W taki sposób uczcić Święto Flagi postanowili tyscy rowerzyści. Okazją ku temu jest przypadająca akurat w środę 2 maja 2012 r. Tyska Masa Krytyczna.

Impreza będzie niezwykła, bowiem nie pojawią się jedynie flagi w biało-czerwonych barwach, ale również w barwach regionalnych - żółto-niebieskich. Przyniesie to niesamowity efekt integracji regionu, który przede wszystkim musi dbać o swoją tożsamość i kulturę.

Rowerzyści w Tychach ze Stowarzyszenia Sportowego NOL-TYCHY są znani z nietypowych akcji i świetnych pomysłów, którymi co rusz zaskakują mieszkańców i zwracają na siebie uwagę. Tyska Masa Krytyczna odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 18. Rowerzyści ruszają spod Urzędu Miasta w Tychach.

Trasa przejazdu Tyskiej Masy Krytycznej: UM Tychy, Al. Niepodległości, ul. Grota Roweckiego, ul. Dmowskiego, al. Piłsudskiego, ul. Jaśkowicka, ul. Stoczniowców 70, ul. Harcerska, ul. Begonii, ul. Sienkiewicza, ul. Kościuszki, Rynek.

Tyska Masa Krytyczna po raz pierwszy została zorganizowana 26 września 2004 r. i wzięło w niej udział ponad 200 rowerzystów, a tendencja wciąż rośnie - szczególnie w letnich miesiącach.

Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!