Na nowy album Jamala musieliśmy poczekać pięć lat, ale warto było. Kompozycje z krążka „Miłość” usłyszymy na żywo 11 kwietnia w Wytwórni.

- Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba – mówi Jamal. - Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran. Moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka.
Składający się z 13 utworów album zaskakuje gitarowym brzmieniem, rockowymi riffami i melodyjnością, ale to wciąż jest Jamal.
- Dla starych znajomych to nawet pewnie bardziej ja – tłumaczy muzyk. - To powrót do czasów, kiedy miałem 17 lat i pisałem mnóstwo wierszy, mnóstwo piosenek. Teraz w pewnym sensie wróciłem do tamtej wrażliwości.

Nad produkcją krążka czuwał Gienia, na co dzień członek zespołu; miksami zajął się Marcin Bors.
Klip do pierwszego kawałka z płyty – „Defto” - obejrzało prawie 10,5 miliona internautów. Drugim singlem jest utwór „Peron”.
Teksty autorstwa Mioda są do bólu prawdziwe i szczere.

Jamal: - Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta.

A jaki będzie koncert? Trzeba sprawdzić osobiście. Zapraszamy do Wytwórni.


Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):
35 zł z kartą klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi,
40 zł – bez karty

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!