Jan Lisewski został odnaleziony około 50 km od Arabii Saudyjskiej przez służby ratunkowe tego państwa. Polak został przewieziony do szpitala. Jest wyziębiony i wycieńczony, ale przytomny. Przypomnijmy, że Lisewski próbował przepłynąć Morze Czerwone.

Jan Lisewski odnaleziony został ok. 50 km od Arabii Saudyjskiej przez służby ratunkowe tego państwa. Polak został przewieziony do szpitala. Jest wyziębiony i wycieńczony, ale przytomny.

Ostatni sygnał alarmowy Jan Lisewski wysłał przy pomocy swojego urządzenia GPS dzisiaj o 7.36. Wcześniej w nocy, z soboty na niedzielę, wysłał aż cztery sygnały.

Jan Lisewski wypłynął w piątek rano, próbował przepłynąć Morze Czerwone. Płynął
z Egiptu do Arabii Saudyjskiej. Miało mu to zająć 10 godzin. Jednak już o godz. 17.00 tego dnia nadał sygnał SOS. Jeszcze nie wiadomo co było powodem przerwania próby.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!