Janusz Korwin-Mikke zaproponował Jarosławowi Kaczyńskiemu, aby wstąpił do jego partii - w taki sposób lider Nowej Prawicy zareagował na deklarację szefa PiS, w sprawie przywrócenia kary śmierci.

Ekscentryczny polityk przypomniał, że kiedy Jarosław Kaczyński miał pełnię władzy nic nie zrobił w tej kwestii. Wyraził jednak zadowolenie z jego nawrócenia i zaproponował mu przystąpienie do jego partii, która od samego początku jest orędowniczką kary śmierci: "Nie znam ani jednego argumentu przeciwko tej karze" - powiedział i wskazał państwa, które powoli wracają do tej metody karania największych przestępców.

Zapytany o różnice między PiS i "Solidarną Polską", Korwin Mikke podkreslił swój szacunek dla umiejętności Jarosława Kaczyńskiego. W szczególności zwrócił uwagę na to, że Kaczyński zna się na prawie,i jest wychowany na starych dobrych konserwatywnych ideach, czego nie można powiedzieć o Zbigniewie Ziobrze.

Całość można obejrzeć tutaj:


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!