Amerykański zespół "Thirty Seconds To Mars" 8 kwietnia wystąpi w Ergo Arenie. Jej liderem jest amerykański aktor Jared Leto, laureat Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Witaj w klubie".

To już kolejna wizyta zespołu "Thirty Seconds To Mars" w Polsce. 22 czerwca 2014 roku muzycy wystąpili na Stadionie Miejskim w Rybniku. Na koncert wybrało się 17 tysięcy osób.

"Bez wątpienia było to niezapomniane show. Sukces pod każdym względem. W związku z tym uznaliśmy, że warto zaprosić zespół raz jeszcze" – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem występu amerykańskiej grupy w Trójmieście - czytamy na ergoarena.pl.

Zobacz także: Kanadyjski zespół Nickelback wystąpi w Polsce. Muzycy zagrają 13 października 2015 roku w Atlas Arenie

Kolejny koncert zespołu w Polsce zapowiada się niezwykle interesująco. Marsi już wiele razy udowadniali, że potrafią poderwać swoich fanów do niesamowitej zabawy. Organizatorzy liczą, że i tym razem z frekwencją nie będzie najmniejszego problemu.

Bilety do kupienia od 8 kwietnia. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com www.Eventim.pl i www.eBilet.pl , w sieci salonów Empik na terenie całego kraju i w kasie ERGO ARENY. Wcześniej, bo w sobotę, 6 grudnia, ruszy przedsprzedaż biletów dla członków fanclubu Thirty Seconds To Mars.

Thirty Seconds To Mars "Up In The Air":

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!