Jarosław Kaczyński MEMY na urodziny: Prezes PiS obchodzi urodziny - czego mu życzycie? Sprawdź, ile lat ma Kaczyński

Jarosław Kaczyński MEMY na urodziny. Prezes Prawa i Sprawiedliwości obchodzi dzisiaj 69. urodziny. Choć w teorii jest on jedynie szeregowym posłem, to przez wielu uważany jest za wybitnego stratega i najważniejszego polityka w Polsce, odpowiedzialnego za najistotniejsze decyzje. W kontekście niedawnej nieobecności Jarosława Kaczyńskiego spowodowanej jego pobytem w szpitalu, najczęściej wśród polityków pojawiają się życzenia zdrowia. Internauci doceniają rolę prezesa PiS-u, podkreślająć jego zasługi w MEMACH. Zobaczcie sami w galerii.
 Internet / Memy / Blasty / demotywatory.pl

Jarosław Kaczyński - MEMY na urodziny

Jarosław Kaczyński 18 czerwca obchodzi swoje 69. urodziny. Życzenia urodzinowe dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości płyną z całej Polski. Powstają również charakterystyczne memy, pokazujące jak dużą rolę odgrywa Jarosław Kaczyński w życiu Polaków.

Jarosław Kaczyński urodził się w Warszawie. Jego bratem bliźniakiem był Lech Kaczyński, który był również prezydentem RP. Bracia Kaczyńscy zagrali w filmie: "O dwóch takich, co ukradli księżyc", którego wyreżyserował Jan Batory, wcielając się w role Jacka (Lech Kaczyński) i Placka (Jarosław Kaczyński).

Kariera Jarosława Kaczyńskiego nie potoczyła się jednak w kierunku show biznesu, a na pierwszy plan wypłynęła polityka. Choć postać prezesa Prawa i Sprawiedliwości jest inspiracją, mającą odzwierciedlenie choćby w serialu politycznym: "Ucho prezesa".

Choć Jarosław Kaczyński obecnie jest w teorii szeregowym posłem, to nic bardziej mylnego. Przez wielu uważany jest za najważniejszego polityka w kraju, a także wybitnego stratega, który rządzi Polską.

A Wy czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane