W tym roku rocznica katastrofy smoleńskiej nastąpi zaraz po świętach Wielkanocnych. Podkreślił ten fakt Jarosław Kaczyński w swoich życzeniach. Przed Pałacem Prezydenckim znów ma stanąć krzyż.

"Chciałbym życzyć wszelkich łask bożych, szczęścia: szczęścia rodzinnego, w pracy. Wszystkiego czego państwo sobie życzycie oraz czego życzycie ojczyźnie" - mówił Jarosław Kaczyński w specjalnych życzeniach dla Polaków.

Przypomniał, że zaraz po świętach Wielkanocnych odbędą się uroczystości związane z kolejną rocznicą katastrofy smoleńskiej. "Chciałbym także skorzystać z tej szczególnej okazji, żeby zaprosić państwa na pierwszy poświateczny dzień. Tak się złożyło, że to rocznica smoleńskiej tagedii." - mówił Kaczyński.

Prezes PiS przedstawił harmonogram wydarzeń tego dnia. 10 kwietnia o godzinie 8 rano odbędzie się msza w kościele seminaryjnym. Po niej, przed Pałacem Prezydenckim zostaną złożone kwiaty. Stanie tam krzyż. Później prezes zapowiedział projekcje filmów i występy na Krakowskim Przedmieściu. On sam przemówi o 16.30.
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!