Artysta podczas ostatniej wizyty w Polsce Artysta podczas ostatniej wizyty w Polsce

Artysta podczas ostatniej wizyty w Polsce. (© Robert Kwiatek Dziennik Bałtycki)

Jean Michel Jarre, który 24 sierpnia będzie kończył 60 lat, już 1 grudnia wystąpi na warszawskim Torwarze. Ten fenomenalny artysta muzyki elektronicznej zagra w Polsce w ramach światowej trasy Oxygene Tour 2008.

W 2005 roku koncert Jean Michela Jarre’a w Stoczni Gdańskiej zapowiadany był jako muzyczne wydarzenie roku. Z pewnością nie zawiódł niczyich oczekiwań. "To był wyjątkowy moment w moim życiu. Polska publiczność jest jak żadna inna. Nigdy dotąd nie doświadczyłem czegoś podobnego. Nigdy nie czułem takiej więzi ze słuchaczami. Coś niezwykłego! Publiczność była pełna energii. Pozytywnej energii, którą czułem na scenie. Odbiór był bardzo emocjonalny. Panowała idealna równowaga pomiędzy sceną a publicznością" – artysta komentował na gorąco i opowiadał o swoich wrażeniach po koncercie na czacie w portalu Onet.pl.

Jest oczywistym, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Fani Jean Michel Jarre’a liczą na dużo, dużo więcej pozytywnych wrażeń i emocji podczas grudniowego koncertu na warszawskim Torwarze. Mają nadzieję, że pieniądze, które przeznaczą na kupno biletów (ceny wahają się od 175 do 660 złotych i uwaga: wszystkie bilety są biletami na miejsca siedzące!), nie będą wyrzucone w błoto. Jednak ich obawy są raczej bezpodstawne, gdyż jak powszechnie wiadomo na koncertach Jean Michel Jarre’a emocje sięgają zenitu, a muzyka staje się balsamem dla duszy. Występy Francuza od lat fascynują widzów z całego globu. Pokazy muzyka to bowiem niepowtarzalne i niesamowite połączenie dźwięku i światła. Cieszą się niezwykle dużym powodzeniem, co potwierdza fakt, iż kilkakrotnie zostały one wpisane do księgi rekordów Guinnessa jako wydarzenia gromadzące najliczniejszą publiczności.

Czy warszawski Torwar będzie 1 grudnia świadkiem wielkiego muzycznego wydarzenia w Polsce? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak.Szczegółowe informacje o koncercie, cenach biletów i sposobie zakupu znajdziemy na tej stronie.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!