Choinka ta stała się jedną z głównych atrakcji targów. Zaprojektowana przez designera Jean-Paula Gautiera ze skrawków zielonej tkaniny, była prawdziwą ekologiczną choinką na targach Christmaswolrd we Frankfurcie.

Choinka wzbudziła duże zainteresowanie wśród publiczności i była obiektem obok którego nikt nie przechodził obojętnie. Podczas targów zarówno wystawcy jak i zwiedzający mogli uczestniczyć w loterii i wygrać tą choinkę.
Trendy dekoracyjne Christmasworld pokazało wielu projektów na specjalnej prezentacji różnych elementów dekoracyjnych które można ze sobą umiejętnie i harmonijnie połączyć. Wielką sensacją było wystawienie według własnego projektu choinki Jean-Paula Gaultiera.

Choinka według jego designu została wykonana przy współpracy dekoratorów Międzynarodowych Targów Frankfurt i "Stowarzyszenia Twórców Les Sapins de Noel ". Prezentacji dokonano wspólnie w hali 11.1, w piątek 27 stycznia, na którą kreator mody i designu Jean-Paul Gaultier przybył osobiście.

Targi Christamasworld już zakończone. Był to idealny czas, aby pomyśleć
już o następnych świętach Bożego Narodzenia. Na targach wystawia się nie tylko dekoracje i ozdoby na okres adwentu i świąt ale uwzględnia się wszystkie uroczystości przypadające w ciągu roku jak; Wielkanoc, Walentynki, pierwszą Komunię i wszelkie osobiste uroczystości. Naturalnie samo Boże Narodzenie jest eksponowane nade wszystko i związane z najpiękniejszym, najbogatszym wystrojem świątecznym.

Światowe targi dekoracji zgromadziły ponad 3 tysiące wystawców z całego świata, na powierzchni 50. tysięcy metrów kwadratowych. Odwiedziło je ponad 87 tysięcy osób ze 155 krajów świata.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!