Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne ORLIK zaprasza na warsztaty i prelekcję, w nadzwyczajnych okolicznościach przyrody, „Ćmy - nocne motyle”.

Spotkanie, zorganizowane w ramach projektu „Ziemia Łukowska – nasza mała ojczyzna jakiej nie znamy”, który realizuje Towarzystwo ORLIK, odbędzie się w piątek,1 lipca o godzinie 20.00. Na terenie wiaty edukacyjnej Ostoja w leśnictwie Jata.

Prowadzący spotkanie dr Artur Baranowski opowie o sposobach odławiania motyli, oznaczania ich oraz o tym, jak prowadzić własną kolekcję.

Zaplanowano również projekcję filmu „Chrońmy Europejskie motyle”.


- Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne ORLIK - poinformował Robert Wysokiński. - Partnerami: Wydział Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gmina Łuków i Nadleśnictwo Łuków.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!