W dniu 27 listopada 2016 roku w Sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się kolejne jesienne spotkanie „ Pojedziemy na łów”. Zgromadzeni mieszkańcy Radziejowa i nie tylko mieli okazję wysłuchać koncertu muzyki myśliwskiej.

W dniu 27 listopada 2016 roku w Sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się kolejne jesienne spotkanie „ Pojedziemy na łów”.


Zgromadzeni mieszkańcy Radziejowa i nie tylko mieli okazję wysłuchać koncertu muzyki myśliwskiej i rozrywkowej w wykonaniu Kwintetu dętego blaszanego Artemida .

Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój, Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój! Na łów, na łów, na łowy Do zielonej dąbrowy, towarzyszu mój ...takie i inne słowa zabrzmiały wraz z muzyką w niedzielę 27.11.2016, Podczas tej edycji jesiennej imprezy pt. „POJEDZIEMY NA ŁÓW.”

Artemida to kwintet dęty blaszany składający się z profesjonalnych młodych muzyków. W kręgu ich zainteresowań znajduje się muzyka rozrywkowa, poważna oraz myśliwska. Mają na koncie wiele solowych oraz zespołowych wyróżnień na konkursach krajowych i zagranicznych. Ich atutem jest umiejętność połączenia muzyki myśliwskiej z rozrywkową i klasyczną oraz dobry kontakt z publicznością – jak sami mówią „najlepsze koncerty to te, na których sami świetnie się bawimy”.

Uczestnicy imprezy mogli uczestniczyć w degustacji dziczyzny (był pieczony dzik) i owoców.

Obok RKD Radziejów współorganizatorami imprezy były: Koła Łowieckie: nr 67 "Grzywacz" w Radziejowie, nr 68 "Łany Kujawskie" w Radziejowie, nr 69 "Cyranka" w Nowym Dworze, nr 5 "Kormoran" w Kruszwicy, Ośrodek Hodowli Zarodowej sp. z o.o. w Osięcinach.

Album fotek
Slajd

Spacerując po Radziejowskim Domu Kultury można było obejrzeć Wystawę fotografii Macieja Maciejewskiego pt. "Tam, gdzie żyją dzikie gęsi".
Wystawa M.Maciejewskiego





Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!