Parada Równości 2006, ul Parada Równości 2006, ul

Parada Równości 2006, ul. Marszalkowska / CC 3.0 (© Zboralski)

Doczekaliśmy się rezolucji Parlamentu Europejskiego „w sprawie unijnego planu przeciwdziałania homofobii i dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową”

Poprzez przyjęcie niniejszej rezolucji możemy od teraz zapomnieć o pojęciu tradycyjna rodzina. Parlament Europejski podważył tym samym podstawy biologiczne, które do tej pory stanowiły o strukturze rodziny (matka, ojciec, dziecko)

Parlament Europejski wzywa również WHO do wykreślenia z listy zaburzeń psychicznych, zaburzeń tożsamości płciowej.

Co zatem może skutkować w niedalekiej przyszłości sprawą karną?

Sprawą karną może skutkować jakakolwiek krytyka homoseksualizmu jako takiego, krytyka żądania prawa homoseksualistów do adopcji dzieci oraz propagowania innych wykluczeń społecznych. Krytyka taka będzie traktowana jako przejaw homofobii.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że mniejszości seksualne zyskały przywileje nieporównywalne w odniesieniu do większości społeczeństwa. Powodem powyższego stwierdzenia jest prosta zależność. Krytyka związków heteroseksualnych oraz rodzin przez nie zakładanych nie stanowi przejawu homofobii. Trzeba jednak wyraźnie w tym miejscu podkreślić, iż pary homoseksualne często głoszą wyższość pod wieloma względami nad parami heteroseksualnymi, na przykład odnośnie pozytywnego wpływu na wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne. Pary heteroseksualne często są też ogólnikowo krytykowane poprzez argumenty rodzinnej przemocy, alkoholizmu, braku rodzicielskiej miłości itd, itd.

Stanęliśmy w obliczu paradoksu, gdzie mniejszość będzie mogła uzyskiwać większe prawa i znajdować się pod lepszą opieką aktów prawnych od większości społeczeństwa.
Biorąc pod uwagę silnie działające grupy lobbystyczne na rzecz homoseksualistów, możemy się spodziewać, iż to nie jest koniec marszu po ogólnie pojętą władzę i dokonanie zmian nie tylko światopoglądowych, ale też ingerujących w biologię i psychikę człowieka.

Obecna rezolucja wraz z wprowadzaniem polityki równościowej stanowi krok w kierunku całkiem innej cywilizacji jaką znamy obecnie.
Jaka to będzie cywilizacja trudno na dzień dzisiejszy przewidzieć, z pewnością inna.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!