Autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku Autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku

Autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku (© Paweł Dudek)

Na niecodzienny pomysł wpadli organizatorzy harcerskiego festiwalu OPAL. W trakcie trwania imprezy członkowie ZHP będą mogli jeździć po Radomsku miejskimi autobusami zupełnie za darmo!

Jedynym warunkiem jest to, że trzeba mieć na sobie mundur harcerski. Wszyscy kierowcy i kontrolerzy będą wiedzieli, że takie osoby nie muszą kupować biletów. Akcja będzie trwała w dniach 2-4 grudnia, wtedy gdy w Radomsku odbędzie się XXV edycja Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL.

- Na pomysł wpadliśmy spontanicznie. Okazało się, że zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku wyraził zgodę na to, aby harcerze mogli przez trzy dni jeździć zupełnie za darmo - mówi Marta Krzysztofik, szef festiwalu.

Festiwal OPAL to impreza organizowana co roku przez Hufiec ZHP Radomsko. W ramach OPAL-u odbędą się konkursy piosenki, recytatorski, literacki, plastyczny i fotograficzny a także imprezy towarzyszące - koncerty i wystawy. W tym roku obchodzona jest XXV edycja OPAL-u, co ważne - mogą w nim wziąć udział także osoby spoza harcerstwa. Więcej informacji znajduje się oficjalnej stronie internetowej - www.opal.zhp.pl.

Serwis Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV edycją Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artysycznego OPAL.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!