Po spotkaniach ligowych szczypiornistów i szczypiornistek także spotkania męskiej i żeńskiej reprezentacji narodowej w piłce ręcznej trafią na antenę kanałów sportowych Polsatu.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Telewizja Polsat podpisały umowę dotyczącą transmisji spotkań reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet. Do 2011 roku mecze piłkarzy i piłkarek ręcznych rozgrywane w kraju będą pokazywane przez kanały Polsatu. Umowa obejmuje także transmisje z przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Stacja - we współpracy ze związkiem - stara się także pozyskać prawa do transmisji zagranicznych turniejów z udziałem polskich reprezentacji. Polsat ma też zamiar zakupić prawa telewizyjne do pokazywania rozgrywek pucharowych, szczególnie meczów z udziałem polskich zespołów.

Telewizja Polsat od połowy 2008 roku pokazuje na swoich antenach również spotkania ekstraklasy mężczyzn i kobiet. Prawda do tych rozgrywek stacja nabyła także do 2011 roku.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!