Joanna Moro Joanna Moro

Joanna Moro (© Ja Fryta/Wikipedia Commons)

Po sukcesie serialu "Anna German", dzięki któremu Joanna Moro zdobyła uznanie i sławę, aktorka przyjęła kolejną propozycję filmową zza wschodniej granicy. Aktualnie przebywa na planie w Rosji, gdzie wciela się w rolę włoskiej tancerki.

Serial o Annie German obejrzało w Rosji ponad 22 mln widzów, w Polsce ok. 6 mln. W obu krajach odtwórczyni roli Anny German, Joanna Moro stała się niekwestionowaną gwiazdą. Zaczęła otrzymywać dużo propozycji do kolejnych ról, z których początkowo brała pod uwagę dwie. W rozmowie z "Show" powiedziała: "Obie propozycje, które niedawno otrzymałam, są niezwykle interesujące. Tym bardziej podjęcie decyzji, co wybrać, było dla mnie trudne. Długo biłam się z myślami, czy zdecydować się na główną rolę w Polsce czy w Rosji. Zdecydowały względy osobiste".

Aktorka zdecydowała się przyjąć rolę w nowej rosyjskiej wielkiej produkcji - w historycznym serialu Talianka. Wyjechała już w lipcu na plan zdjęciowy do Rosji, gdzie pozostanie kilka miesięcy. Nowe aktorskie wyzwanie wiąże się kolejny raz z odegraniem roli artystki estradowej, tym razem jednak w diametralnie odmiennym wcieleniu. Joanna Moro wciela się w postać włoskiej tancerki, o której powiedziała w wywiadach, że jest "impulsywna i stanowcza". Nowa charakteryzacja brunetki zupełnie odmieni również wizerunek aktorki.

O nowej produkcji rosyjskiej aktorka nie udzieliła dotąd żadnych informacji oprócz zapowiedzi, że będzie to historia równie pasjonująca, jak ta o legendarnej Annie German. Nieznana jest fabuła serialu. Wiadomo, że obok Joanny Moro w serialu wystąpią rosyjskie gwiazdy: Jekatierina Gusiewa i Andriej Mierzlikin. Serial telewizyjny jest wysokobudżetowy, składa się z ośmiu odcinków.

Z pewnością wybrana propozycja jest bardziej intratna pod względem finansowym niż zagranie głównej roli w polskiej produkcji, gdyż gaże aktorskie w Rosji są pięć razy wyższe niż w Polsce, a rosyjscy producenci dają aktorom różne możliwości rozwoju. Można przypuszczać, że dzięki roli w nowej dużej produkcji rosyjskiej Joanna Moro nie będzie aktorką jednej roli. Nowa rola Włoszki z pewnością podbije serca rosyjskiej publiczności. Już teraz aktorka traktowana jest w Rosji jak gwiazda: wszędzie będzie ją wozić limuzyna, będzie mieszkać w luksusowym hotelu, a każde jej życzenie będzie spełnione.

"Talianka" w języku rosyjskim oznacza instrument muzyczny "rodzaj akordeonu". Nazwę tę otrzymała także jedna z rzek w Rosji w regionie Tomska.

Szukasz dobrego filmu do obejrzenia wieczorem w telewizji? Dowiedz się, co jest emitowane! Sprawdź program tv!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!