Jubileuszowa Gala z okazji 20-lecia grupy Trip obchodzona w hotelu Ossa Congress& Spa.

To była impreza godna obchodów 20 urodzin grupy Trip! Uroczysta gala odbyła się w weekend w hotelu Ossa Congress&Spa.

Uroczystość stała się okazją do spotkania przyjaciół, klientów oraz pracowników Grupy. Gościnne progi hotelu Ossa odwiedzili dziennikarze, aktorzy, politycy oraz przedstawiciele świata biznesu – dobrzy znajomi po ponad 20 latach współpracy.

Galę poprowadził Maciej Dowbor, a wieczór swoimi występami uświetnili m.in. Marcin Wyrostek, Audiofeels, Izabela Kopeć. Najjaśniej świecącą gwiazdą był jednak zespół Zakopower, którego obecność na scenie przypomniała wszystkim o tym, że początki Grupy Trip wiążą się ze stolicą Tatr.

Nie było końca wzruszającym wspomnieniom. Swoje związki z Grupą Trip przypomnieli m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski i Sebastian Karpiel Bułecka, lider zespołu Zakopower, który z Grupą związany jest od samego początku jej istnienia.

- Ossa jest drugim na świecie po Murze Chińskim obiektem widzianym z Księżyca. Kiedy tu się dojeżdża, człowiek jest przekonany, że jest bliżej Waszyngtonu niż jakiegokolwiek innego europejskiego miasta. TRIP jest piękny, ambitny, rozwijający się, nowoczesny i dumny. Liczę, że będzie to trwało nadal – powiedział Aleksander Kwaśniewski.


Foyer Sali Kongresowej hotelu szumiało od ożywionych rozmów. Było co wspominać, było o czym rozmawiać – wszak 20 lat to szmat czasu. Nie sposób zliczyć wszystkich gości, którzy w tym czasie odwiedzili hotele Grupy, nie sposób zebrać wszystkie wspomnienia związane z kongresami, konferencjami i innymi imprezami realizowanymi przez firmę.

- 20 lat historii Grupy Trip, to 20 lat historii ludzi, którzy ją tworzą. Mam na myśli najlepszy zespół pracowników, z jakim przyszło mi pracować – powiedziała Małgorzata Chechlińska, prezes Grupy Trip. – Nie byłoby nas tutaj gdyby nie pewnego rodzaju zapamiętanie w tym, co robimy, gdyby nie ów zapał, który prowadzi nas do pomyślnej realizacji kolejnych projektów – dodała.

Goście gali, którzy bawili się do samego rana, wzięli w niedzielę udział w plenerowym pikniku zorganizowanym wokół hotelu.

Łączy nas przekonanie o tym, że przed nami kolejne wyzwania, kolejne lata wspólnej pracy.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!