Jurajska Grupa Fotograficzna "Oko" prezentuje w bytomskiej Galerii Rotunda swe prace w wernisażu zatytułowanym "Portret, zwyczajnie - niezwyczajnie".

W bytomskiej Galerii Rotunda, mieszczącej się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej na Placu Jana III Sobieskiego w wernisażu fotograficznym "Portret, zwyczajnie, niezwyczajnie" prezentują się członkowie Jurajskiej Grupy Fotograficznej "Oko". Jak sami siebie określają, "są grupą skupiającą ludzi pochłoniętych pasją fotografowania. Grupą, w której pasjonaci fotografii, stają się jednym ciałem, mówią jednym językiem, a jednak każdy patrzy i widzi inaczej".

Swojej pasji fotografowania poświęcają się całkowicie, chcąc uwiecznić w kadrze aparatu "często to, co im w duszy gra." Na co dzień są ludźmi różnych zawodów, a w miejscu zamieszkania są członkami lokalnych grup fotograficznych. Jak podkreślają, ich spotkania mają miejsce zawsze "w pięknych okolicznościach przyrody, często na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej, gdzie teorię przekuwają w praktykę."

Na wernisaż do Galerii Rotunda zapraszają Joanna Bratko-Lityńska, Mariusz Broszkiewicz, Ewa Chrapka, Piotr Kogut, Andrzej Płochocki, Teresa Solarz, Wiesława Stawarz oraz Zbigniew Turoń. Prace fotografików możemy oglądać do 21 maja.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!