Plakat Plakat

Plakat

Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach CSIO*** Sopot 2013 odbędą się w dniach 13-16 czerwca. Pula nagród wyniesie 470 tysięcy złotych.

Sopocki hipodrom wykorzystywany jest przez miłośników jazdy konnej od ponad 130 lat. Od 1983 roku odbywają się tu Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody (CSIO).

W tym roku w ciągu czterech dni odbędzie się 12 konkursów. W każdym z nich pula nagród wyniesie od 4 do 123 tysięcy złotych. Skoki zaplanowano już od godziny 8:00. Wstęp wolny. Konkurs Grand Prix o puchar Prezydenta RP rozpocznie się w niedziele o godzinie 15:30.

Dla publiczność przygotowano także wiele dodatkowych atrakcji. Najmłodsi będą mogli nauczyć się nowych umiejętności i doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Wśród atrakcji zapowiedziano m.in. Kaszubską Alaskę, czyli prawdziwie dziką przygodę. Fundacja Credu reaktywuje ideę automobilowego korso kwiatowego, która w Sopocie ma swoją długą tradycję. Będzie można spotkać się z artystami oferującymi zajęcia plastyczne - grafikę, malarstwo oraz szycie. W sobotę odbędzie się pokaz mody. Dla wszystkich, którym mało będzie sportowych wrażeń na parkurze organizatorzy przygotowali dodatkowo wyścigi chartów.


A tak było przed rokiem:

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!