(© Damian Leciak)

29 kwietnia o godz. 18 odbędzie się zaległy mecz żużlowy pomiędzy Dospel CKM Włókniarz Częstochowa a Polonią Bydgoszcz.

Podczas dzisiejszego meczu żużlowego jak i przed samym meczem zostało przewidziane dużo atrakcji dla fanów czarnego sportu.

Już dziś od godz. 16.10 do 16.30 będzie można się spotkać w ogródku piwnym z prezesem kubu Dospel CKM Włókniarz Częstochowa Pawłem Mizgalskim jak i również z częstochowskim zawodnikiem startującym w cyklu Grand Prix Chrisem Harrisem. Będzie można porozmawiać i zdobyć autograf.

Na meczu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych: malowanie twarzy, żużlowe kolorowanki, konkursy z nagrodami, gry i zabawy. Pod namiotem pojawi się również nowa maskotka Włókniarza - lew.

Podczas dzisiejszego meczu odbędzie się również zbiórka na rzecz Kamila Cieślara. Wolontariusze będą ustawieni przy każdym wejściu, żeby każdy chętny mógł wspomóc to przedsięwzięcie. Uzbierana kwota zaraz po pojedynku ligowym zostanie przekazana mamie Kamila Cieślara.

A tutaj awizowane składy na dzisiejszy zaległy mecz:

Awizowane składy:

Dospel Włókniarz Częstochowa:
9. Grzegorz Zengota
10. Chris Harris
11. Grigorij Łaguta
12. Mirosław Jabłoński
13. Daniel Nermark
14. Hubert Łęgowik

Polonia Bydgoszcz:
1. Tomasz Gapiński
2. Robert Kościecha
3. Emil Sajfutdinow
4. Artem Łaguta
5. Krzysztof Buczkowski
6. Szymon Woźniak

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!