Siódma płyta tego niezwykle ważnego dla muzyki alternatywnej zespołu dopiero co trafiła do sklepów, a Amerykanie już jutro przyjadą do Polski, by zaprezentować efekty swojej pracy.

Koncert Wovenhand jest podobno sporym przeżyciem - to swoiste gitarowe misterium, pełne dziwnych porównań i odniesień, poetyckiego uroku, mistycznej aury. Dlatego też pewnie czasami zdarza im się zagrać w bardzo kameralnych i specyficznych przestrzeniach, jakimi są kościoły. Lider zespołu znany jest z resztą z fascynacji religią i tekstów związanych z jego przemyśleniami na ten temat.

Tym razem nie będzie to miejsce sakralne, ale jeden z ważniejszych klubów muzycznych w Warszawie, Proxima. Koncert zacznie się o godzinie 20:00 - do nabycia jeszcze dzisiaj w promocyjnej cenie 70 zł.

O tym, jak brzmi "The Laughing Stalk", zdecydowało połączenie talentów muzyków Wovenhand i Alexandra Hacke, znanego z Einstürzende Neubauten, który zadbał o jakość albumu.

Oto tytułowa kompozycja z nowej płyty:


Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!