Znany z niekonwencjonalnych metod działania ks. Jan Byrt z parafii ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu zaprasza do udziału w kolejnej akcji.

Niedawno zakończyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej, a za kilka miesięcy odbędą się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji. Właśnie w tym czasie chcemy zorganizować w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku specjalne nabożeństwa - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

W czasie nabożeństw jak zawsze będzie Słowo Boże, modlitwa, pieśń, zaś na koniec podarujemy dzieciom piłki. Chcemy tym samym zachęcić je do aktywnego wypoczynku. Liczymy na ludzi dobrej woli, zarówno osoby prywatne jak i firmy i mamy nadzieje, że tak jak i w latach poprzednich nas nie zawiodą
- dodał duchowny.

Pierwszą piłkę podarowała parafii wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Szwagier Team ze Szczyrku. Kolejne 5, również o nazwie Beau Jeu czyli Piękna Gra, sprezentowali dzisiaj goście z Hannoveru.

Ty też możesz pomóc Piotrkowi w leczeniu i rehabilitacji

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!